چگونه یک مبل پاف زیبا بسازیم!

در این مطلب با آموزش ساخت مبلمان راحتی و مبل کوسنی، در خدمت شما عزیزان همراه هستیم.از این نوع مبل ها می توان برای تزئین مبلمان خودتون استفاده کنید. اگر به این نوع آموزش ها علاقه دارید می توانید بخش صنایع دستی سایت 4لوزی را مطالعه کنید. مراحل ساخت این مبل پاف به صورت اینفوگرافیک تهیه شده که به راحتی می تونید با دنبال کردن مراحل ساخت، این مبل زیبا را بسازید.

آموزش ساخت مبلمان راحتی و مبل کوسنی

آموزش ساخت مبلمان راحتی و مبل کوسنی

برای از بین بردن هرگوه ابهام در ساخت این مبل، توضیحاتی زیر رو براتون اضافه کردم:

ابتدا طبق الگو تکه های پارچه را برش میدید، (از دو پارچه یکی به عنوان آستر و یکی به عنوان رویه مبل استفاده می کنیم) تعداد 8 تکه برای ساخت مبل پاف شما کافی است. بعد از برش تکه ها، آستر و رویه را بهم بدوزید. (فقط در حدی که دو لایه روی همدیگر قرار بگیرند) بعد از این مرحله تکه ها را از کنار به هم بدوزید. و برای ساف کردن خط دوخت از اتو استفاده کنید. بعد از دوختن تمامی تکه ها، کار آماده شده را برعکس کنید و داخل آن را با پارچه یا پنبه پر کنید و در انتها قسمت بالایی آن را بدوزید. برای پوشاندن دوخت بالایی از یک پارچه 8 ضلعی استفاده می کنیم، مطابق شکل پارچه را برش داده و اتو کنید. پارچه آماده شده را با سوزن ته گرد بر روی کار محکم کنید. توجه داشته باشید که طوری برش بدید که هر ضلع پارچه دقیقا منطبق بر تکه های کناری مبل باشد. برای زیبایی کار از کوک های زیکزاگی استفاده می شود که در تصویر بالا میتونید نحوه دوختن اون رو یاد بگیرید.

این آموزش رو دوست داشتید؟ به نظرتون چقدر میشه وسایل تزیینی خونه رو خودمون تهیه کنیم؟ اگه هنری دارید که می تونید آموزشی بدید و با سایت 4لوزی همکاری کنید با ما تماس بگیرید. ما راه درآمد زایی از هنرتون رو به شما نشون میدیم. با نظراتتون ما رو در هرچه بهتر شدن سایت کمک کنید.

4لوزی: مرجع دکوراسیون داخلی و صنایع دستی

برچسب ها:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

در 4لوزی فرا بگیرید و دنیای خود را تغییر دهید