چگونه قلب ببافیم!

خوب امروز با آموزش بافت قلب های کاموایی در خدمت شما عزیزان همراه هستیم. از این قلب ها می تونید برای تزئینات ولنتاین استفاده کنید یا با اتصال آن ها به همدیگر طرح های زیبایی درست کنید. مثلا رومیزی درست کنید یا از اتصالشون به همدیگه کوسن های زیبا درست کنید. خلاصه بافت این قلب ها می تونه زمینه و پایه برای درست کردن چیزای مختلف باشه. لازمه توضیح بدم که این آموزش برای کسایی مفید هست که آشنایی متوسط و رو به بالایی با قلاب بافی دارن، اگه با قلاب بافی آشنایی ندارید می تونید مطلب آموزش قلاب بافی از مبتدی رو مطالعه کنید. هم چنین تمامی آموزش ها رو می تونید در دسته آموزش قلاب بافی مطالعه کنید.

آموزش الگو و طرح قلاب بافی قلب

در زیر الگو بافت این قلب های کوچولو رو مشاهده می کنید. جلوی علامت ها شیوه نوع بافت مشخص شده و با دنبال کردن الگو می‏‏ تونید قلب های مختلف رو در رنگ های متفاوت ببافید.

آموزش الگو و طرح قلاب بافی قلب

ردیف اول: با 4تا زنجیره یک حلقه می سازیم.

رديف دوم : شروع كار٣ تا زنجيره ميزنيم  به تعداد٨ دانه پايه دوبل ، باز ٣ زنجيره  ( زنجيره آخررابه زنجيره اول ميرسانيم تاگردشود)  باز ٨ دانه پايه دوبل و باز ٣ زنجيره ( اين بار زنجيره آخر را به زنجيره قبل ميرسانيم تا گردى كار كامل وبسته شود)

رديف سوم وچهارم تا آخر: به ترتيب يك دانه زنجيره ،يك پايه كوتاه…. تا رديف آخر

دقت داشته باشید که برای هر ردیف می توان از رنگ های جداگانه استفاده کرد و ترکیبی زیبا از رنگ های دوست داشتنی به وجود آورید.

4لوزی: مرجع دکوراسیون داخلی و صنایع دستی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

در 4لوزی فرا بگیرید و دنیای خود را تغییر دهید