ابداعات طراحی داخلی سال 2016

هر سال ابداعات جدیدی در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی صورت می گیرد، در سایت 4لوزی به بررسی ابداعات طراحی داخلی سال 2016 خواهیم پرداخت. در بخش دکوراسیون داخلی می توانید آخرین مطالب ارائه شده در این زمینه را مشاهده کنید.

کاشی پولک ماهی

کاشی پولک ماهی

در طراحی داخلی حمام ها از این طرح بسیار استفاده شد. این کاشی ها الهام گرفته از طراحی های کشور مراکش و اغلب در رنگ های آبی و فیروزه ای تولید می شوند، احساس آرامش و نزدیکی به دریا را فرد ایجاد می کنند. می توانید ساعتی پر از آرامش را در وان حمام خود سپری کنید.

طراحی های هندسی در دکوراسیون

طراحی های هندسی

طراحی های هندسی همیشه وجود داشته اند ولی در سال 2016 این مدل از طراحی در همه زمینه ها وارد شد. از دیوار ها تا گرفته تا منسوجات می توان ردپای این طراحی را مشاهده کنید.

دکوراسیون پذیرایی

تغییر دکوراسیون پذیرایی

در سال 2016 شاهد فاصله گرفتن طراحی داخلی اتاق های نشیمن و پذیرایی از طراحی های مدرن بودیم. در بعضی از موارد وجود تلویزیون در طراحی داخلی کاملا حذف شد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید یک دکور صمیمی با تم سنتی برای تزئین این اتاق در نظر گرفته شده است.

خزهای مصنوعی در دکوراسیون

خزهای مصنوعی در دکوراسیون

در سال 2016 شاهد استفاده از خزهای مصنوعی در دکوراسیون داخلی بودیم. روی صندلی ها و مبلمان میتوانستید تکه های کوچک و بزرگ خزها را مشاهده کنید.

طراحی داخلی آشپزخانه

تغییر در طراحی داخلی آشپزخانه ها

در طراحی های جدید آشپزخانه، شاهد تغییر در طراحی ها کابینت و رنگ آمیزی آن ها بودیم.

نورپردازی دکوراسیون

وسایل نورپزدازی قرون وسطی

نیازی به وجود این وسیله نورپردازی وحشتناک در دکوراسیون خانه نبود ولی در این سال در همه جا، از آشپزخانه گرفته تا سالن پذیرایی و اتاق خواب شاهد حضور این لوستر وحشتناک با طرحی شبیه هشت پا بودیم. صد البته که در نگاهی متفکرانه طرحی زیبایی نیست و همین امر تعجب ما را در همه گیر شدن این طراحی برانگیخت.

سنگ مرمر در دکوراسیون

سنگ مرمر در دکوراسیون

در این سال استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون داخلی رواج ویژه ای داشت. از این سنگ سفید و زیبا در همه جا از دیوارها تا سطح روی کابینت ها استفاده شد.

نظر شما درباره ابداعات طراحی سال 2016 چیست؟

4لوزی: مرجع دکوراسیون داخلی و صنایع دستی

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

در 4لوزی فرا بگیرید و دنیای خود را تغییر دهید