آخرین مدل های دکوراسیون و تزئین تخت خواب

در این مطلب با آخرین مدل های دکوراسیون و تزئین تخت خواب با شما همراه هستیم. در بخش دکوراسیون، می توانید آخرین مطالب مربوط به این دسته را مشاهده کنید.

تزئین تخت خواب با رنگ های شاد

از رنگ های شاد و پترن های متنوع برای پوشاندن فضاهای خالی و بی روح استفاده کنید. به طور مثال فرض کنید که یک تخت خواب سفید چقدر می تواند بی انگیزه و بی روح باشد. از پارچه های رنگی برای پوشاندن قاب های چوبی استفاده کنید و جانی دوباره به اتاق خواب خود ببخشید.

دکوراسیون تخت خواب با تابلو های نقاشی

از تابلوهای صمیمی و نقاشی های از طبیعت، برای پوشاندن دیوارهای اتاق خود استفاده کنید. فراموش نشود استفاده از وسایل کهنه مانند گنجه قدیمی که در عکس بالا مشاهده می کنید، می تواند به زیبایی دکوراسیون تخت خواب شما کمک کند.

پرده اطراف تخت خواب

ترکیب رنگی سفید و آبی می تواند یک انتخاب خوب برای پرده های اطراف تخت خواب شما باشد.می توانید از دست بافت های حصیری برای دکوراسیون تخت خواب استفاده کنید.

آخرین مدل های دکوراسیون و تزئین تخت خواب

از ترکیب های لایه لایه استفاده کنید! بله درست شنیدید. لایه لایه! در عکس بالا شما می توانید لایه های مختلف رنگی را روی تخت خواب مشاهده کنید. بالشت های آبی رنگ، صورتی و طرح دار که پشت سر هم چیده شده اند. تخت خواب با یک رویه سفید طرح دار پوشیده شده و در آخر یک پتوی بهاری، به شکل منظمی روی آن قرار داده شده است.

آخرین مدل های دکوراسیون و تزئین تخت خواب

اگر علاقمند به رنگ های شاد هستید، اصلا نمی توان به راحتی از ترکیب رنگی سبز، صورتی و مقداری آبی کم رنگ، برای تزئین تخت خواب بی تفاوت عبور کرد. در تصویر بالا که ترکیبی از رنگ های دلخواه ماست، تاج تخت خواب بیشتر از هر چیزی خودنمایی می کند.

تزئیین تخت خواب با وسایل ساده

یک اتاق خواب صمیمی که در زیر شیروانی واقع شده است و پنجره های آن با پرده های گل دار تزئین شده است. یک چارپایه کهنه، می تواند برای تزئین فضای خالی اطراف تخت خواب استفاده شود.

4لوزی: مرجع دکوراسیون  و صنایع دستی

مرجع: countryliving.com


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

در 4لوزی فرا بگیرید و دنیای خود را تغییر دهید