6 بخش مهم در دکوراسیون و چیدمان خانه

در این مقاله از سری آموزش های دکوراسیون داخلی با بررسی 6 بخش مهم در دکوراسیون و چیدمان خانه در خدمت شما عزیزان همراه هستیم. در بخش دکوراسیون می توانید تازه های مقالات و عکس های چیدمان را مشاهده کنید.

1- نقش پنجره ها در دکوراسیون و چیدمان خانه

این یک راز نیست که ما از تابیدن نور طبیعی در خانه خودمان لذت می بریم، پس وجود پنجره های بزرگی که با پرده های زیبا تزئین شده اند یکی از ضرورت های یک خانه است. شما به راحتی می توانید حریم خصوصی خود را با کشیدن پرده ها به دست آورید و هر وقت دلتون برای نور طبیعی تنگ شد به راحتی پرده ها رو کنار بزنید و از تابش نور به درون خانه لذت ببرید.

نقش پنجره ها در دکوراسیون و چیدمان خانه

2- نقش ظروف زیبا، لوکس و دوست داشتنی در دکوراسیون خانه

خیلی اوقات از نقش ظروف در دکوراسیون خانه غافل می شیم، شاید خریدن یک ست از ظروف لوکس برای شما خیلی گرون تموم بشه ولی با کمی خوش سلیقگی می تونید از ظروف زیبا با طرح های دوست داشتنی در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید. شما هر روز از ظروف خود استفاده می کنید، پس از نوازش چشمانتان توسط ظروف غافل نشوید.

نقش ظروف زیبا، لوکس و دوست داشتنی در دکوراسیون خانه

 

3-نقش گل ها و فضای سبز در خانه و آپارتمان شما

علاوه بر زیبایی که گل ها به خانه شما می دهند، نمی توان از نقش گل ها در تسویه هوای خانه چشم پوشی کرد. با نگه داری گل های سر سخت تر که نیاز به مراقبت کمتری دارند، هم از هوایی تازه لذت ببرید و هم زیبایی خاصی به خانه خود دعوت کنید.

نقش ظروف زیبا، لوکس و دوست داشتنی در دکوراسیون خانه

 

4- تزئین دیوار های خانه با مجموعه کارهای هنری

یک بخش از دیوار خانه خودتان را برای نمایشگاه کارهای هنری، تابلوها، دست سازه های خودتان و عکس های نوستالژی زندگیتان انتخاب کنید. جای که بتونید دقایقی از روز را برای بودن در کنار آن سپری کنید. هر از گاهی می توانید بخشی از آن را تعویض کرد و کارهای جدید را به آن اضافه کرد.

تزئین دیوار های خانه با مجموعه کارهای هنری

 

5- یک تشک راحت در دکوراسیون خانه شما

خوب یک تشک راحت مهمترین بخش از خانه شماست و جایی است که ساعت های زیادی از وقت خود را در آن سپری می کنید. پس در خرید یک تشک اصلا خسیس نباشید و با یک انتخاب خوب، خودتان را برای ساعت های عالی استراحت و شروع یک روز پر انرژی آماده کنید.

یک تشک راحت در دکوراسیون خانه شما

 

6- جایی برای آرامش و عقب نشینی از زندگی در دکوراسیون خانه

جایی در دکوراسیون خانه شما باید باشد که شما بتوانید با یک عقب نشینی زیرکانه از زندگی بتوانید به تمدد اعصاب پرداخته و با انرژی بیشتر به درون زندگی برگردید. یک حمام با یک وان دوست داشتنی، یک صندلی راحت چرمی به همراه کتاب دوست داشتنی تان و… شما انتخاب کنید.

جایی برای آرامش و عقب نشینی از زندگی در دکوراسیون خانه

 

4لوزی: مرجع دکوراسیون  و صنایع دستی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

در 4لوزی فرا بگیرید و دنیای خود را تغییر دهید